EKG WETERYNARYJNE

ekg WETERYNARYJNE CMS300g


Aparat ekg weterynaryjny trzykanałowy aparat ekg. Oferujemy Panstwu aparat EKG CMS300G  to 3.5" calowy kolorowy ekran TFT LCD pokazuje stan działania urządzenia oraz zapis EKG w 12 odprowadzeniach EKG, posiada cyfrowy procesor sygnału, oraz filtr sieciowy w celu otrzymania wyższej jakość zapisu krzywych EKG. Jednoczesne wyświetlanie 3/6/12 odprowadzeń zapisu EKG- sprwi że każdy weterynarz idealnie zdjagnozuje akcję serca. 
Aparat ekg weterynaryjny Contec 300G parametry, specyfikacja:
■ 3.5" calowy kolorowy ekran TFT LCD wyświetlający zapis EKG.
■ 12 odprowadzeniowy aparat ekg weterynaryjny , procesor sygnału, filtr sieciowy w celu otrzymania dobrej jakość krzywych EKG.
umożliwia jednoczesne wyświetlanie na ekranie 3/6/12 odprowadzeń zapisu EKG
■ Urządzenie weteryanryjne CMS300G posiada wbudowany akumulator litowo polimerowa. Bateria wystarcza na 4 godziny ciągłej pracy aparatu, druk 150 sztuk zapisu krzywych EKG i drukowanie 90 minut badań bez przerwy.
aparat ekg weterynaryjny CMS300G maa wbudowaną kartę pamięci o dużej pojemności, i może pomiescic ponad 1000 badań,

Aparat ekg weterynaryjny CMS300G to przenośny 3-kanałowy elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Idealny do prywatnego gabinetu weterynaryjnego, jak również na wizyty domowe.

Parametry techniczne Aparat ekg weterynaryjny CMS300G:
* Czytelny, kolorowy wyświetlacz TFT 3,5"
* Obwód wejściowy: zabezpieczony  impulsem defibrylującym
* Odprowadzenia: Standardowe 12 odprowadzeń
* CMRR: >60dB, >100dB( włączona filtracja)
* Filtr interferencji EMG : 35Hz(-3dB)
* Zapis danych: System wydruku termicznego na wbudowanej drukarce
* Specyfikacja papieru: 80mm(W)×20m(L) termiczny,  przystosowany do szybkich wydruków
* Prędkość wydruku:
    Zapis automatyczny: 25mm/s, 50mm/s, błąd:+/-5%
    Zapis rytmu: 25mm/s, 50mm/s, błąd:+/-5%
    Zapis ręczny: 5mm/s, 6.25mm/s, 10mm/s, 12.5mm/s, 25mm/s, 50mm/s, błąd:+/-5%
* Wybór czułości: 5,10,20,40mm/mV, błąd:+/-5%, Standardowa czułość 10mm/mV+/-0.2mm/mV
* Zapis automatyczny: format zapisu, tryb automatyczny, automatyczna zmiana odprowadzeń,  automatyczny pomiar i analiza.
* Zapis rytmu: format zapisu rytmu, w trybie zapisu rytmu, automatyczny pomiar i analiza.
* Zapis ręczny: format zapisu, ręczna zmiana odprowadzen.
* Mierzone parametry: HR, P-R interval, P Duration, QRS Duration, T Duration, Q-T interval, Q-Tc, P Axis,
  QRS Axis, T Axis, R(V5) , S(V1) , R(V5)+S(V1)
* Typ ochrony: Class I, Typ CF, obwód ochronny przed impulsem defibrylującym i stymulującym.
* Wymiary: 315mm(L)×215mm(W)×77mm(H)
* Waga netto: 2.25Kg


EKG WETERYNARYJNE VE-100


Aparat ekg weterynaryjny VE-100 jest urządzeniem wysokiej klasy przeznaczonym do użytku weterynaryjnego. Urządzenie gwarantuje szybkość i dokładność pomiarów z wykorzystaniem szeregu cyfrowych filtrów. Możliwość przenoszenia dzięki ergonomicznie zaprojektowanemu uchwytowi daje komfort i możliwość użytkowania i dokonywania pomiarów w dowolnym miejscu.
EKG  weterynaryjne – prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju

Aparat ekg weterynaryjny0ferta i cena PO KONSULTACJI Z PRZEDSTAWICIELEM 
http://www.art-weterynaryjne.com.pl/ekg-weterynaryjne.html

ekg WETERYNARYJNE VE-300


ekg-weteryanryjne

Aparat ekg weterynaryjny VE 300 to idealny elektrokardiograf, do użytku w gabineach weterynaryjnych. Oferowane EKG weterynaryjne posiada wysokiej jakości procesor cyfrowy oraz szereg filtrów, które gwarantują szybkość i dokładność pomiarów badania. Tryb automatyczny urządzenia rozwiązuje problem przy wykonywaniu badania w weterynarii jest największym problemem – unieruchomienie zwierzęcia do zapisu. Elektrokardiograf po zebraniu informacji do własnej pamięci, wydrukowuje po chwili uporządkowany ekagram (w sensie - wolny od zakłóceń roboczych i artefaktów) z obliczonymi parametrami poszczególnych załamków i częstością uderzeń serca.
To wszystko zapewnia komfort weterynarzowi (nawet jeśli jest sam) i minimalny stres dla zwierzęcia, bo bezruch nie jest warunkiem koniecznym udanego badania. Ergonomicznie zaprojektowana obudowa oraz wbudowany akumulator i wbudowana drukarka, dają możliwość wykonywania badania  w  dowolnym miejscu w gabienecie weterynaryjnym jak i bezpośrednio u klienta.
Aparaty ekg weterynaryjne– prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju.

Wysoki komfort pracy dla weteryanarza oraz minimalny stres dla zwierzęcia zapewnia automatyczny tryb pracy, który pozwala na zapis EKG w ruchu, z późniejszym odjęciem artefaktów ruchowych. Rozwiązuje to problem unieruchomienia zwierzęcia podczas badania i umożliwia dokonanie oceny w obecności tylko jednego lekarza. Po zebraniu wszystkich informacji do wbudowanej w aparat pamięci, urządzenie drukuje elektrokardiogram, na którym obliczone są parametry poszczególnych załamków i częstość uderzeń serca. Wydrukowany z pamięci obraz jest uporządkowany – wolny od różnych zakłóceń i artefaktów. Wygodna obudowa oraz wbudowana drukarka umożliwia wykonanie badania w dowolnym miejscu, w gabienecie lub u klienta. Cyfrowy procesor oraz szereg cyfrowych filtrów gwarantuje szybkość i dokładność pomiarów badań weterynaryjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Aparat ekg weterynaryjny

http://sprzet-weterynaryjny.com.pl/ekg-weterynaryjne

0ferta i cena PO KONSULTACJI Z PRZEDSTAWICIELEM