ANALIZATOR WETERYNARYJNyanalizator moczu weterynaryjny uritest 150 z czytnikiem pasków


Analizator moczu Uritest-150 przeznaczony jest do badania podstawowych 10 lub 11 parametrów moczu. Urządzenie oferuje znakomite parametry pracy, dużą wydajność do 120 oznaczeń na godzinę, rozsądną cenę, jest bardzo łatwe w obsłudze dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD, jest niezawodne i niewielkich wymiarów. 
Urządzenie posiada wbudowany czytnik pasków testowych współpracujących z oryginalnymi standardowymi paskami Uritest10A oraz opcjonalnie z paskami Uritest11A oferowanymi przez naszą firmę w ciągłej sprzedaży.  v
Urządzenie posiada wbudowaną drukarkę termiczną oraz port dla drukarki zewnętrznej. Rozpoczęcie badania odbywa się po naciśnięciu przycisku START/STOP i po umieszczeniu paska w czytniku. Analizator posiada niezbędne certyfikaty (znak CE) oraz klasę IVD wg. IVDD.


analizator hematologiczny weterynaryjny URIT-2900


Analizator do hematologii Urit - 2900
Prezentujemy nowy model analizatora hematologicznego z firmy URIT. Analizator URIT-2900Plus przeznaczony jest do badania podstawowych 21 parametrów krwi (w tym podział WBC na 3 grupy i 3 histogramy). Urządzenie oferuje znakomite parametry pracy, rozsądną wydajność w konkurencyjnej cenie, jest bardzo łatwe w obsłudze dzięki dużemu kolorowemu wyświetlaczowi LCD oraz możliwości podłączenia klawiatury i myszki. Jest wysoce niezawodne dzięki zastosowaniu techniki automatycznego czyszczenia po przeprowadzonej analizie. Taka charakterystyka urządzenia z pewnością spełni wymagania stawiane przez indywidualne gabinety lekarskie, a także laboratoria analityczne zarówno małe jak i średniej wielkości. Urządzenie oferowane jest zarówno w wersji ludzkiej jak i weterynaryjnej. Urządzenie posiada wbudowaną drukarkę termiczną oraz port dla drukarki zewnętrznej. Analiza krwi przeprowadzana jest w pełni automatycznie. Analizator posiada niezbędne certyfikaty (znak CE) oraz klasę IVD wg. IVDD.
Analizator hematologiczny  URIT 2900 PLUS jest  w pełni zautomatyzowanym analizatorem idealnie nadającym się do pracy w weterynarii.

ZALETY:
13 gatunków zwierząt + 3 do zaprogramowania
bardzo niski koszt jednego oznaczenia, jedyne 0,75zł
urządzenie nie zatyka się dzięki automatycznemu systemowi przemywania i przepalania kryzy
bardzo prosta obsługa klawiaturowa
duży kolorowy wyświetlacz 10,4 LSD
praca na bardzo małej ilości krwi: 10µl krwi pełnej lub 20 µl rozcieńczonej
wykrywanie braku odczynników
bardzo prosta kalibracja aparatu
możliwość zmiany zakresu normy
możliwość wprowadzenia informacji o pacjencie

CHARAKTERYSTYKA:

WBC 3 diff, 19 parametrów i 3 histogramy
wydajność: do 50 próbek na godzinę
pamięć: więcej niż 100.00 wyników wraz z histogramami
wejście i wyjście na klawiaturę systemową, mysz
wbudowana drukarka termiczna
port drukarki zewnętrznej, port RS 232 do komputera
Jako nieliczni zapewniamy kompleksową obsługę serwisową i odczynnikową jak również telefoniczną pomoc podczas wykonywania badań.

analizator biochemiczny weterynaryjnyAnalizatory weterynaryjne – prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju


0ferta i cena PO KONSULTACJI Z PRZEDSTAWICIELEM